Server Infomation

How do I play Nekonečný příběh?

To play Nekonečný příběh we recommend Minecraft Version 1.20.4. You can select different versions of Minecraft via the main menu when loading the launcher and select 1.20.4.

Vote For Nekonečný příběh

A brief description of Nekonečný příběh

Nekonečný příběh • Server vznikl pro hráče, kteří milují tuto hru. Proto jsem se rozhodl udělat něco výjimečného a vyváženého, kde si každý hráč najde to své, co zbožňuje na Minecraftu. zároveň dle dlouholetých zkušeností tomu dodáváme společně speciální nádech. • Zaměřujeme se především na kvalitní hraní společně s kamarády, rodinou a zároveň na bezpečí hráčů, majetku a celého serveru pro spokojenou komunitu. • Je tu klasický Survival, s téměř nekonečnou mapou. K dispozici je plně vyvinuta ekonomika, kterou doplňuje několik speciálních metod na získávání odměn. Celá herní mechanika samotné hry je pozměněna na několik různých úrovní skillů všeho druhu. Jsou k tomu přizpůsobené monstra s odpovídající obtížností než v původní hře. K dispozici jsou připravená vlastní kouzla, které všichni velmi rádi vyzkouší. Je tu připraveno spoustu zábavy, která nikdy neomrzí a hlavní kouzlo celého serveru musíte poznat Vy sami :3 • Životní příběhy každého z nás se odehravají každy den, pojďme je spolu sdílet a vytvořit tak jeden velký, který nebude mít konce. Těšíme se právě na tebe o/ Odkazy: Web: https://npribeh.fhgames.cz/ Discord: https://discord.gg/a8MSGPd YouTube: https://www.youtube.com/Chipmunkatels Facebook: https://www.facebook.com/npribeh/ Instagram: https://www.instagram.com/npribeh/

How popular is Nekonečný příběh?

Currently there is 1 online out of a possible 30. The number of votes this month is 4 since the 1st. Voting allows you to get rewards for free.

Most Recent Voters

Below are the five most recent players to vote for Nekonečný příběh and recieved a reward.

Minecraft Player Username Score
SmokieCZ
ChokoBrumik
Dada0083151
SmokieCZ
SmokieCZ

Nekonečný příběh

IP Address
82.208.17.61:27103
Server Score
Status Online
Recommended Version 1.20.4
Host Location Czech Republic
Rank 262
Players Online 1
Votes this Month 4
Total Votes 2,101
Website https://npribeh.fhgames.cz/
Last Updated 376 minutes ago
Join Date 2021-09-07 07:12:27
Game Modes Economy Minigames MCMMO Parkour PVP Survival
Supported Versions 1.20.4

Best Minecraft Servers